Vytvořte si zážitky, na které chcete vzpomínat

Se začátkem října a tím, co přineslo počasí, je třeba si připustit, že léto opravdu skončilo. A já si na začátku července vytvořila v hlavě malý soukromý projekt na to, jak si ho zpříjemnit.

Tak nějak jsem se rozhodla, že si tohle léto musím užívat plnými doušky. Potřebovala jsem, aby bylo nabité skvělými dny. Abych měla zážitky, na které budu ráda vzpomínat. Protože jinak bych na tohle léto vzpomínala jako na to nejhorší ve svém životě, a to nechci!

Viděla jsem spoustu nových míst a zažila krásné věci. A protože vím, že je moc důležité vzpomínat právě na ty krásné věci (protože jak zpívá Jaromír Nohavica – na špatné věci pro ty dobré zapomínám). A když jsem bilancovala nad svým létem, zjistila jsem, že spoustu věcí jsem dělala poprvé (nebo po dlouhé době). Tak jsem si je napsala, aby mi připomínaly, že jsem zažila krásné léto.

cestovani

♥ Viděla jsem poprvé spoustu nádherných míst, které pro mě měly úžasnou atmosféru.

♥ Začala jsem se učit na kytaru (vybrnkám velmi pomalým tempem i jednu písničku).

♥ Byla jsem poprvé v Karlových Varech v době festivalu.

♥ Sedla po hodně dlouhé době na kolo, jezdila na něm, a dokonce jela za kolegyní do strašného krpálu.

♥ Hrála badminton v hale.

♥ Viděla film podle Jo Nesba. (Lovci hlav – z vlastní zkušenosti dodávám: jste-li slabší povahy, nedívejte se na to sami!)

♥ Poprvé jsem poslouchala Ektora. (Pak už i úmyslně. O:-))

♥ Přišla jsem domů až v pět ráno. Za což mohla neuvěřitelně báječná sobota, která začala koncertem, pokračovala vínem, tancem a skončila procházkou po náměstí, když tma už ustupovala. (To je jedna z těch věcí, co se sice nestala poprvé – ehm – ale po dlouhé době.)

♥ Poprvé jsem dostala kytku od někoho cizího. A ještě ji navíc pro mě (možná) vyztužil, aby mi vydržela.

♥ Poprvé jsem se účastnila tajné oslavy narozenin.

♥ Poprvé byla na koncertě Bena Cristova (doprčic, jak se to skloňuje?) a myslete si, co chcete, ale byla to pecka. Fakt jsem si to užila.

♥ Poprvé jsem byla na koncertě v místní malé hospůdce. Poprvé jsem byla na koncertě té skupiny, která hrála. Poprvé jsem s nimi zpívala veřejně do mikrofonu. A poprvé jsem takhle zpívala anglicky.

♥ Konečně jsem pochopila pravidla tenisu. A co víc! Začala jsem tenis sledovat, milovat a při olympiádě fandila a držela palce.

♥ Poprvé jsem si nařídila budík, abych mohla sledovat sportovní klání. (Po pěti minutách jsem usnula, Bára Špotáková mi to odpustila.)

♥ Poprvé jsem tančila v dešti.

♥ Poprvé jsem uběhla víc než 5 kilometrů.

♥ Po dlouhé době jsem hrála plážový volejbal.

♥ Poprvé jsem jela sama na koncert do vedlejšího města. Byl z toho krásný večer, díky kterému poslouchám v autě parádní písničky.

♥ Poprvé jsem udělala domácí melounové nanuky.

♥ Poprvé jsem šla se sestřičkou na snídani do kavárny.

♥ A poprvé nepršelo, když jsem sjížděla řeku. :-)

leto

Mějte radost z maličkostí, které děláte. Věřte mi, že to má velký smysl. Já se rozhodla v tomhle pokračovat a už si sepisuji podzimní seznam.

podpis

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *