Ta nejlepší videa s žádostí o ruku

Vždycky jsem si myslela, že se názorech o velkoleposti žádosti o ruku, vytvořily striktně dva tábory. Jeden je ten, který touží po okázalém gestu plném velkých činů, flashmobů či jiných propracovaných tajemství. Ten druhý tábor zase vehementně tvrdí, že nejlepší, když to proběhne někde v obýváku při sledování televize.

Patřila jsem totiž k tomu táboru, který snil o tom velkém gestu. Jenže, když jsem si pak představila, že bych opravdu byla něčemu takovému vystavená, uvědomila jsem si, že o to zase tak nestojím. Protože na to asi nemám povahu. Jsem sice velká citlivka, ale city před lidmi mi zase tak moc nejdou. (Například, když dostanu vánoční dárek, mám ohromnou radost, ale většinou to neumím dát tolik najevo a pak se s tím dárkem kochám až někde o samotě.)

Ale myslím si, že by to měl být promyšlený akt a nejen nějaké plácnutí do větru. Takže teď vím, že existuje zlatá střední cesta. Taková, kterou jsem zažila já.

Já jsem byla požádána o ruku na Vyšehradě. Na nádherné vyhlídce při zapadajícím sluníčku, 16. října 2011. Manžel ten výlet plánoval, udělal to na krásném místě, ale byli jsme u té žádosti jen my dva. A jsem ráda, že to tak proběhlo. Nemohlo to být krásnější.

I přesto se však strašně ráda dojímám u videí, kde jsou právě ta velká gesta. A mám pro vás svoje nejoblíbenější (i jedno méně oblíbené, které jsem do teď nepochopila). Třeba najdete inspiraci. Ale pozor, ověřte si, zda o to vaše přítelkyně stojí. :-)

Filmové překvapení

Na tohle bych mohla koukat snad každý den. Podle mě je to úplná pecka.

Video je nahráno z kanálu MattandGinny a když se kouknete na ostatní videa, najdete i čerstvé vánoční video s jejich dcerkou Irie. A taky se můžete podívat na jejich svatbu.

Ve stylu Amazing Race

S manželem máme ten pořad strašně rádi, takže tahle žádost mě fakt baví. Na Youtube jich najdete několik v tomhle stylu. Já mám pro vás jednu, která je i docela zábavná.

Místo New Yorku Paříž

Možná jsou pro někoho žádosti o ruku v Paříži už trochu ohrané, ale pro mě ne. Zvlášť, když to má ještě takhle vymakaný úvod.

S oblíbenou hrou

Tahle žádost je opravdu originální. Líbí se mi hlavně proto, že slečna je v klidu doma a nemusí odpovídat před davem lidí.

Takhle spíš ne

A na závěr pro vás mám jednu, která je sice nazvaná jako Best Wedding Proposal Ever, ale já to vidím jako Worst Wedding Proposal Ever.

Jestli tohle čte někdo z mužů, kteří se chystají svou přítelkyni požádat, tak to nikdy NIKDY nedělejte tak, že jí nejdříve úplně vyděsíte (a takových nápadů je více) a pak přijdete s prstenem. Téhle chudinky je mi totiž opravdu líto. Nejdřív se jí zhroutí svět, protože zjistí, že jí byl ten, koho tak miluje, nevěrný a pak najednou boom – všechno to byla jen bouda, chci si tě vzít. Takže další šílená záplava emocí.

Touhle hrůzou na její city to však nekončí. On si jí chce vzít rovnou teď hned. Nejsem si úplně jistá, že to chtěla v tu chvíli i ona. Za prvé, většinu žen baví svou svatbu plánovat a prožívat opravdu celý den. Za druhé si chtějí vybrat šaty, dekorace, mít rozlučku se svobodou. A za třetí rozhodně nechtějí vypadat nejhůř ze všech svatebčanů. A tak ona bohužel vypadá. Ubrečená s rozmazaným makeupem, neučesaná, v šatech hozených přes svetr s družičkami, které vypadají o moc lépe.

Myslím, že můžeme být rády, že se tento pořad u nás nakonec neprosadil. A že tendence tu byly.

Jak proběhla žádost u vás? Nebo, jak byste si přály, aby proběhla?

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *