Podzimní radosti

Na začátku podzimu jsem napsala článek o tom, jak jsem si užila léto. Na konci jsem slibovala, že v mém seznamu budu pokračovat. A slib jsem dodržela.

Ačkoliv zrovna nemám příliš růžové období, stejně mám v šuplíku papír, který je nadepsán: Seznam podzimních radostí. A musím říct, že s docela pěkně zaplnil.

A protože je tu už skoro konec adventu a blíží se první zimní den, jdu si všechny své radosti sepsat a publikovat. Ráda se pak k nim jednou vrátím a zavzpomínám. A vás třeba inspiruji k něčemu podobnému.

♥  tematické pátky v práci – z tohohle jsem úplně nadšená, v práci jsme zavedli tematické pátky – někdy je to úplně jednoduché, prostě si řekneme barvu a v té v pátek přijdeme, někdy jsme rafinovanější, a tak už jsme měli army, námořnický, květinový, puntíkový či movember pátek (střašně mě na tom baví hlavně to, že celý týden vím, co si v pátek vezmu na sebe)

♥  dárky od kolegyň – dostala jsem od kolegyně placku s vtipným nápisem SE S TIM SMIŘ, a od druhé kytičku v květníku – jen tak, prostě si na mě vzpomněly

14358885_10209471942029849_8434382042809477644_n

♥  půlnoční prodej v knihkupectví – no je asi úplně jasné, pro jakou knihu jsem tam byla, že :-) Ale celý ten večer byl kouzelný. V kalendáři jsem měla vyznačené datum 24. září velmi výrazně. Vychází nový díl Harry Pottera. Šla jsem si k nám do knihkupectví udělat rezervaci a připravila se na to, že v sobotu ráno vstanu a vyrazím (u nás se v sobotu zavírá v 11). V pátek večer jsem ale byla na večeři s kamarádkami a odcházely jsme chvilku po půlnoci. V našem knihkupectví probíhal noční prodej Harryho Pottera a bylo to fantastické. Obchod byl tematicky vyzdoben, prodavačky byly v kostýmech a byly strašně milé a usměvavé. Navíc jsem dostala plakát a hned se v posteli pustila do čtení

volejbal – chodím pravidelně na volejbal a byla jsem pochválená, že jsem se zlepšila, takže to mi taky udělalo radost (i když mám asi odrovnaný palec na celý život :D)

♥ byla jsem hokejbalovém zápase – nebavilo mě to, ale ten den bylo teplo a bylo fajn trávit den venku

♥ začala jsem chodit na hokej – a ten mě naopak hodně baví!

veřejné bruslení – když už jsem na tom zimáku tak často, rovnou jsem oprášila i brusle. A musím říct, že je skvělé, že u nás ve městě je taková možnost

sušenky – s podzimem přišel i čas pečení, do práce jsem vzala sušenky z burákového másla a všem chutnaly a chtěli recept

♥ nepřestala jsem běhat – byla jsem poprvé běhat v této práci během pauzy a poprvé i v mrazu

♥ více trávím čas s kolegyněmi – byly jsme v kině, na koncertě, chodíme na večeře a je to moc fajn

♥ obarvila jsem si konečky vlasů na růžovo – vydrželo to asi týden a strašně se mi to líbilo

♥ oslavila jsem výjimečné narozeniny mé neteře

♥ o státní svátek jsem si užila parádní brunch

♥ dostala jsem první pohled do nového bytu

♥ vytvořila jsem si seznam přání – a mám z toho radost, protože některé už jsem si odškrtla

A hlavní důvod, proč byl podzim úžasný, je ten, že se narodila jedna malá princezna a prozářila svět dvěma úžasným lidem, kteří se stali něčím novým a báječným – rodiči.

podpis

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *