Nový název a proč to všechno tak trvalo

O novém názvu mluvím od zimy. Nová doména je zaplacená od května. Grafiku jsem udělala taky v květnu. Proč to teda tak trvalo?

Je na to jednoduchá odpověď. Dřív jsem nemohla. A nemyslím tím ani tak kvůli času, ten nám občas chybí všem, ale nebyla chuť…

Víte, myslím, že to se stane každému, kdo má nějaké stránky, jen to třeba neřekne takhle na rovinu. Řekne, že si potřebuje odpočinout. Já si nepotřebovala odpočinout, naopak. Psaní a hledání pěkných fotek je pro mě obvykle pěkné trávení volného času, ale tentokrát to prostě nešlo. Navíc, tady to můžu říct tak jak to je, protože (nalijme si čistého vína) tyhle články čte většinou pouze pár mých kamarádů.

V tomhle všem se asi vždycky odráží to, co se kolem vás děje, a já teď neměla zrovna hej období, ale v tomhle týdnu se něco změnilo. V úterý jsem ráno vstala s čistou hlavou. Poznala jsem to! Symbolicky k tomu všemu přestalo vedro a do ložnice proudil příjemný studený vítr. A s tím větrem přišla i nová energie pro mě a pro psaní. Pro to, abych tomuhle všemu zase věřila, abych se tomu věnovala.

A tím se dostávám k tomu, proč tohle všechno píšu. Možná se vám občas taky stane, že nemůžete. Nejde o to, co a kde. (Ono tady taky nejde jen o psaní blogu, že?) Víte, co? Je to v pořádku. Nikdo z nás nemůže být permanentně šťastný, plný energie a veselý. Prostě to přijměte a až budete připraveni, udělejte ten nejdůležitější krok. Nadechněte se a jděte dál. Ano, nebudete hned kolem sebe prskat štěstím a zářit jako sluníčka, ale to, že jste si uvědomili, že je čas se pohnout dál, je to nejdůležitější. A postupně bude vše zase dobré. Věřte mi.

Možná se vám to teď zdá, že se mi to akorát dobře mluví (píše?), v tom případě je ještě brzy. Každý z nás překonává problémy jinak dlouhou dobu, ale nesmíte se v tom utopit. Pořád musíte vědět a jasně si uvědomovat, že to musí přestat. Taky jsem to věděla. Že ten čas, kdy se nadechnu a překonám to, přijde. A přišel. :-)

Viděla jsem na tohle téma skvělé video, které vám rozhodně doporučuji zhlédnout. Když jsem to viděla, hned jsem si řekla, že mi to mluví z duše:

Tak a teď už k jádru pudla. Vítám vás na nových stránkách. Tematika zůstala stejná, jen jsem změnila název na něco lépe zapamatovatelného. Druhý důvod pro změnu byl ten, že se občas potřebuju někde takhle vypsat a tak jsem rozdělila obsah na tři rubriky.

Svatby (tady se nic nemění – dokonce se mi podařilo nahrát i všechny původní články)

DIY (když mě popadne něco tvořit)

a psaní (místo, kde se vypíšu z čehokoliv chci).

Doufám, že se vám tu se mnou bude líbit. Když budete chtít, napište mi, budu ráda.

podpis

PS: Všimli jste si překlepu v titulní fotce?

 

2 komentáře u „Nový název a proč to všechno tak trvalo

  1. Gabča

    Myslím, že je absolutně pořádku, že jsi si vzala čas pro sebe. Jen by to uškodilo, kdybys dělala něco, co tě v tu chvíli nebaví. Znám to :)
    Jinak přeji hodně štěstí se vším :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *