Bojím se, že mi “šuplík” nestačí…

Píšu teď hodně „do šuplíku“, protože to jinak nejde.

Nic jiného mi nezbývá. Nejdříve jsem se všechny ty myšlenky snažila utřídit v hlavě, popřemýšlet si o nich, ale byla jsem zmatená ještě víc. Navíc jsem teď nemohla chodit běhat, což mi v těchto chvílích hodně pomáhá, protože jsem prostě sama jen se svými myšlenkami. Tak jsem se snažila vypsat a hrozně mi to pomohlo. Jenže i přesto, že si myslím, že je tam spoustu myšlenek, které by mohly někomu pomoct (podpořit ho v tom, že v těžkých chvílích není sám a je možné je řešit), nemůžu to zveřejnit.

A nemyslím tím nic osobního. To jsem nedělala nikdy, myslím tím třeba jen mé obavy. Nebo jak se peru s tím, když se pohádáme, nebo když řekne něco, co mě bolí. Jak se vyrovnávám se svou minulostí a jak se bojím budoucnosti. Jak bych si přála, abychom některé věci zvládali lépe a jak se o to snažím. Jenže vím….

Vím, že mám i nechtěné čtenáře. Vím, že tím způsobím víc škody, než že bych někomu pomohla. A bohužel taky vím, že další ošklivé zprávy mířené na mou osobu, ještě ve chvíli, kdy jsem v práci a potřebuji vejít do třídy plné dětí a tvářit se naprosto v pořádku, už číst nechci, protože by to byla další věc, co by mě srazila na kolena a já už bych se potom roce plném zklamaní chtěla zvednout. A to je důvod, proč to nejde.

A tak teď hodně přemýšlím, co s tím. Jestli se mám vypisovat jen tak do složky v počítači, nebo přestat úplně. Ale to asi bohužel neumím, protože mi to pomáhá. Zjistila jsem to teď v pátek večer, když jsem byla sama doma, měla celkem nepříjemné myšlenky, které utekly s tím, když se mi prsty rozutekly po klávesnici. Po dopsání všech těch pocitů jsem se nadechla a klidnější usnula.

…Stone cold, stone cold

You see me standing, but I’m dying on the floor

Stone cold, stone cold

Maybe if I don’t cry, I won’t feel anymore

Stone cold, baby

 

God knows I tried to feel

Happy for you

Know that I am

Even if I can’t understand

I’ll take the pain…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *