All I wanna do is find a way back into love

Občas mám chuť zalézt pod peřinu. To mi řekněte, jak to ti sluníčkoví lidé dělají?

Dlouho si nenapsala článek.” Přišlo mi minulý týden. No za to teď mám pocit, že musím chrlit jeden za druhým.

Neustále si čtu nějaký články na First Class, jak nesmím žít v minulosti. Neustále to poslouchám od všech okolo. A můžete mi jako sakra říct, jak se to dělá? Začínám už být vážně naštvaná.

Zkoušela jsem tolik a věcí a zkouším to stále. A stejně to pořád přichází dokola. Ta bezmoc, zoufalost, vyčerpání, chuť někam odjet,  chuť zalézt doma a plakat až do chvíle, kdy už nebudu mít slzy, kdy to všechno skončí. Mám vytištěný kalendář, kde si růžově značím dny, kdy nepláču, kdy nejsem smutná. A zase si ho nemůžu zarůžovět. Pláču zase. A nejhorší je, že si nejsem jistá proč.

Možná to souvisí s tím, když začínám na někoho myslet. Mám strach. Strach, že to nebude takové, jaké si přeji, aby to bylo. Rozvedla jsem se, protože jsem nebyla spokojená. A mám strach, že nebudu už nikdy. Vždycky jsem si myslela, že chci romantika. Nechci. Tak chci někoho, kdo nic neřeší? Nechci.

Chci, aby se vedle mě chtěl někdo probouzet. A abych se já chtěla probouzet vedle něj. Abych někomu mohla dělat snídani a tancovat při tom v kuchyni. Aby mě někdo objal, když koukám na smutný film. Aby se mnou někdo jel na výlet. Aby mi jen tak přišla zpráva na dobrou noc. Chci se nebát mluvit. Nechci hned myslet na to co by, kdyby. Chci jen myslet na to, že je mi s tím druhým dobře. A nejde to. Musím tomu dát čas.  Jenže co když sakra tohle neexistuje?! Možná je na čase si to přiznat. Že to, co chci já, nechce ten druhý. Že to možná nechce nikdo. Že je to fakt jen naivní představa patnáctileté holky, kterou jsem byla, když jsem si naposledy našla vztah.

Všechno je to v téhle písničce. Vzpomněla jsem si na ní úplnou náhodou.

Jsem prostě teď naštvaná. Na sebe. I za to, že jsem vám slíbila veselý článek a zase tu smolím tohle. Ani už vlastně nevím, jestli mi to pomáhá! Moc bych si přála umět to neřešit, ale každý den mě to topí a já už přestávám mít sílu šlapat vodu…

1338803039414111180317

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *